Hakkımızda


Estetik iş ve yaşam alanlarında uzman!

''Bu sektörde zirve de olmak ,hiç kolay değil. Zaten kolay işlerde ,bize göre değil''

Alüminyum PVC sektörüne 1993 yılında Zonguldak’ta başlayan Cebiler 27 yıllık sektöredeki tecrübesini Trabzon Araklı’da kendi aile şirketini CEBİLER ALÜMİNYUM PVC CAM ve CEPHE SİSTEMLERİNİ kurarak başlamıştır. Sektöre yeni kurulmanın heyecanı, profesyonel iş anlayışıyla küçük bir atölyede büyük hedeflerle başlamış ve 1993 yılından beri sektörde edindiği tecrübeleri ve ustalığı ile belirlediği hedeflere hızla ulaşmaya başlamıştır. Kuruluş sürecinden bu güne kadar bir çok büyük projeye imza atan Cebiler Alüminyum pencere imalatında son teknoloji bir sistem kurarak günde 120 adet montaja hazır olarak üretim yapan Cebiler, Trabzon-Gümüşhane-Bayburt-Erzurum-Erzincan-Kars-Ardahan-Ağrı-Rize-Artvin bölgelerine üretimlerini ulaştırmaktadır. Müşteri portföyünün genişlemesi ve sektöründeki başarılarının artmasına paralel olarak dağıtım kanallarını, ürün çeşitlerini ve hizmetlerini de artırmıştır.

“ Lider olmak kuruluşlara bir takım sorumluluklar yükler.” Bu sorumlulukların en önemlilerinden biri, topluma sunulan faydanın sürekliliğidir. Sürekliliği sağlamanın koşuluysa müşteri memnuniyetini algılayabilme ve buna bağlı çözümler üretebilme yeteneğidir. İlkesi ile imalattan montaja kadar her alanda toplam kalite yönetimini benimseyerek yeni ve daha büyük hedeflere ulaşmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Müşterilere sunduğu hizmetleri sayıları her geçen gün artan dağılım kanallarıyla daha da etkin hale getiren ve kalitesiyle hizmeti hedeflemektedir. “ Lider olmak kuruluşlara bir takım sorumluluklar yükler.” Bu sorumlulukların en önemlilerinden biri , topluma sunulan faydanın sürekliliğidir.Sürekliliği sağlamanın koşuluysa müşteri memnuniyetini algılayabilme ve buna bağlı çözümler üretebilme yeteneğidir.

Taylan ÇEBİ

Grey Sigorta Destek
M??teri Destek Ekibimiz Sorular?n?z? Yan?tlamak ??in Burada.
Merhaba ; Nas?l Yard?mc? Olabilirim ?